Освітній заклад збудовано в 1968 р. Приміщення типове.Навчається 13 учнів. До першої світової війни людей з вищою освітою не було, декілька жителів мали середню освіту. В селі з вищою освітою був о.Петровський. Він був Папським адміністратором католицької місії у Китаї, єписком латинського обряду. Таку високу освіту здобув завдяки графині Волянській.

За Польщі школа знаходилась на межі між Ріпинцями та Помірцями. Це місце називали "гнилище". Школа була велика, класи світлі, біля школи ріс гарний сад. Директором і вчителем був Дорош. Арифметику і музику викладала його дружина.

Під час війни там знаходився німецький військовий госпіталь.

З 1944 по 1968 рр. школа розміщувалась в старих польських приміщеннях.

В 1944 - 1945 рр. навчалось 94 учні, працювало два вчителі. Школярі не мали підручників, не було зошитів, ручок. Ручки виготовляли з дерева, до них прив'язували пера. Чорнило робили з таблеток. Писали на старих паперах, газетах. Учнівських сумок не було, шили з мішковини.

У Помірцях початкова школа розміщувалась в будинку Іваськових. Вчителями були : Макар Микола Петрович, Андрушків Євдокія Миколаївна, Мелимука Микола Іванович, Буда Марія, Дудчак Марія, Йосипівна, Іваноньків Марія Іванівна, Іваноньків Петро Гнатович, Петро Євтухович.

А вчителями Ріпинецької школи були : Воронюк Тіна і її чоловік, Кубраківська, Крутовський Богдан, Ковальська Марія, В'юн Катерина, Островська Наталія, Салюк Галина, Новікова Раїса.

В 1968 році була збудована нова школа. Директорами були : Курцеба Антон Микитович, Пензей Іван Васильович, Сапливий Іларіон Ілліч, Падлевський Іван Семенович.

З 1979 по 2014 рік (35 років) на посаді директора працювала Іваськів Дарія Романівна - ветеран праці, "Відмінник народної освіти", людина добра, чуйна, гарний господарник і обдарований фахівець. За час її керівництва зміцнено матеріально - технічну базу школи, значно покращився навчально - виховний процес. Школа - неодноразовий переможець районних і обласних оглядів на краший навчальний заклад.

З вересня 2014 року директором школи стає Рій Галина Григорівна, вчитель фізики та математики.

/Files/images/91b60d_002cc52b22a6490790787411f9738ab2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 249