Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та Конкурсів у 2015-2016 н.р.Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських Олімпіад , Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Т.Шевченка у 2015-2016 н.р. стали 8 учнів, які зайняли 14 призових місць.

1. Міщанчук Тарас, учень 9 класу ( 4 призових місця) : ІІІ місце з фізики (вчитель Рій Г.Г.),ІІІ місце з трудового навчання (вчитель Іваськів А.І.), ІІІ місце з хімії (вчитель Пшик Г.С.), ІІ місце з правознавства (вчитель Іваськів І.А.)
2. Іваськів Дарія , учениця 8 класу (3 призових місця): ІІ місце з хімії (вчитель Пшик Г.С.), ІІІ місце з фізики(вчитель Рій Г.Г.), ІІІ місце з математики (вчитель Іваськів Д.Р.) ..
3. Пошелюжна Аліна, учениця 6 класу (2 призових місця): ІІ місце – конкурс ім. Т. Шевченка, ІІІ місце – Конкурс ім..П.Яцика (вчитель Троян В.С.).
4. Строгуш Соломія, учениця 8 класу : ІІ місце з географії (вчитель Андрушків Д.С.).
5. Чип Олександр, учень 8 класу: ІІІ місце з англійської мови (вчитель Горин Н.Б.).
6. Нетребяк Микола, учень 7 класу: І місце з фізики (вчитель Рій Г.Г.).
7. Балацька Діана , учениця 5 класу:ІІ місце - Конкурс ім. Т. Шевченка (вчитель Чип Л.В.).
8. Острук Андріана, учениця 4 класу:ІІ місце - Конкурс ім.П.Яцика (вчитель Гора В.П.).
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (ІІ місце) та еколого - краєзнавчого проекту «Твій рідний край» (І місце) стали учні 8 класу, члени гуртка «Географи-краєзнавці» (керівник Андрушків Д.С.)

Вітаємо переможців ІІ етапу Олімпіад та Конкурсів у 2016-2017 н.р.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських Олімпіад , Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Т.Шевченка у 2016-2017 н.р. стали 15 учнів, які зайняли 24 призових місць.
Це такі учні:

1. Іваськів Дарія , учениця 9 класу ( 5 призових місця): ІІ місце з фізики (вчитель Рій Г.Г.), ІІ місце з хімії (вчитель Пшик Г.С..), ІІІ місце з математики (вчитель Іваськів Д.Р.), І місце з правознавства (вчитель Іваськів І.А.), ІІ місце з історії (вчитель Іваськів І.А.)..

2. Пошелюжна Аліна, учениця 7 класу (5 призових місця): ІІІ місце – українська мова, ІІІ місце – Конкурс ім. П.Яцика (вчитель Троян В.С.)., ІІІ місце – фізика (Рій Г.Г.), ІІІ місце – хімія (Пшик Г.С.), ІІІ місце – математика (Іваськів Д.Р.)

3. Нетребяк Микола, учень 8 класу: (4 призових місць):І місце з фізики (вчитель Рій Г.Г.), ІІ місце – історія (Іваськів І.А.), ІІІ місце – математика (Рій Г.Г.), ІІІ місце – географія(Андрушків Д.С.)

4. Гриб Наталя, учениця 8 класу ( 2 призових місць): ІІ місце з української мови( Троян В.С.), ІІІ місце з англійської мови(Горин Н.Б.)

5. Строгуш Соломія, учениця 9 класу : ІІІ місце з географії (вчитель Андрушків Д.С.).

6. Чип Олександр, учень 9 класу: ІІІ місце з англійської мови (вчитель Горин Н.Б.).

7. Острук Андріана, учениця 6 класу:ІІ місце - Конкурс ім.П.Яцика (вчитель Чип Л.В.)

8. Михасів Віталій, учень 9 класу: ІІІ місце з трудового навчання (Іваськів А.І.)

9. Зарубайко Христина, учениця 8 класу, ІІІ місце з образотворчого мистецтва (Іваськів А.І.)

10. Борис Олександр, учень 9 класу, ІІ місце з біології (Пшик Г.С.)

11. Кавчук Мар’ян , учень 8 класу, ІІ місце з хімії (Пшик Г.С.)

12. Зінченко Аліна , учениця 4 класу, ІІ місце – Конкурс ім.. П.Яцика (Римар М.В.)

Результати участі учнів у ІІ етапі проведення Олімпіад, Конкурсів засвідчили про ефективну роботу з обдарованими учнями вчителів фізики Рій Г.Г., біології та хімії Пшик Г.С., географії Андрушків Д.С., математики Іваськів Д.Р., української мови Трояна В.С., Чип Л.В. англійської мови Горин Н.Б., початкових класів Римар М.В.., трудового навчання та образотворчого мистецтва Іваськіва А.І., історії та правознавства Іваськів І.А..

Результати ІІ етапу Олімпіад та Конкурсів 2016-2017 н.р.

Кл ПІП учнів Місце Керівник
1. 3 Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика 6 Балацька Діана ІV Троян В.С.
7 Пошелюжна Аліна ІІІ Троян В.С.
8 Гриб Наталя VІІ Чип Л.В.
5 Острук Андріана ІІ Чип Л.В.
3 Острук Мар’яна ІV Мартинюк С.Я.
4 Зінченко Аліна ІІ Римар М.В.
2. 4 Міжнародний мовно – літературний конкурс ім. Тараса Шевченка 6 Балацька Діана 4 Троян В.С.
7 ПошелюжнаАліна 4 Троян В.С.
8 Гриб Наталя 4 Чип Л.В.
5 Острук Андріана 5 Чип Л.В.
3. 5 Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури 8 Гриб Наталія ІІ Чип Л.В.
9 Іваськів Дарія Троян В.С.
7 Пошелюжна Аліна ІІІ Троян В.С.
4. 6 Всеукраїнська олімпіада з трудового навчання 9 Михасів Віталій ІІІ Іваськів А.І.
5. 7 Всеукраїнська олімпіада з географії 8 Нетребяк Микола ІІІ Андрушків Д.С.
9 Строгуш Соломія ІІІ Андрушків Д.С.
6. 8 Всеукраїнська олімпіада з фізики 8 Нетребяк Микола І Рій Г.Г.
9 Іваськів Дарія ІІ Рій Г.Г.
7 Пошелюжна Аліна ІІІ Рій Г.Г.
7. 9 Всеукраїнська олімпіада з хімії 8 Кавчук Мар’ян ІІ Пшик Г.С.
9 Іваськів Дарія ІІ Пшик Г.С.
7 Пошелюжна Аліна ІІІ Пшик Г.С.
8. Всеукраїнська олімпіада з біології 9 Борис Олександр ІІ Пшик Г.С.
9. 10 Всеукраїнська олімпіада з правознавства 9 Іваськів Дарія І Іваськів І.А.
10. 11 Всеукраїнська олімпіада з англійської мови 9 8 Чип Олександр Гриб Наталя ІІІ ІІІ Горин Н.Б. Горин Н.Б.
11. Всеукраїнська олімпіада з німецької мови 8 Іваноньків Мар’яна 6 Федорців О.С.
12. 12 Всеукраїнська олімпіада з математики 7 8 9 Пошелюжна Аліна Нетреб’як Микола Іваськів Дарія ІІІ ІІІ ІІІ Іваськів Д.Р. Рій Г.Г. Іваськів Д.Р.
13. 13 Всеукраїнська олімпіада з історії 9 8 Іваськів Дарія Нетреб’як Микола ІІ ІІ Іваськів І.А. Іваськів І.А.
14. Всеукраїнська олімпіада з образотворчого мистецтва 8 Зарубайко Христина Нетреб’як Микола ІІІ 5 Іваськів А.І.
Кiлькiсть переглядiв: 201